Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşadamı Öztürk'ten FETÖ'nün şirketleri için flaş öneri!

Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonunda konuşan İş Adamı Öztürk, "Fetö'nün el konulan ve TMSF'ye devredilen şirketleri mutlaka milli şirketlere satılarak hazineye gelir kaydedilmeli. Biz de bu istikamette Koza-İpek'i almak için hazırız" dedi

Giriş Tarihi: 9.11.2016 21:55 Güncelleme Tarihi: 9.11.2016 22:21
İşadamı Öztürk'ten FETÖ'nün şirketleri için flaş öneri!

FETÖ/PDY Terör örgütünce kalkışılan 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonunda konuşan İşadamı Galip Öztürk, örgütün elinden alınan şirketlerin biran evvel satılması gerektiğini belirterek, bu çerçevede Koza-İpek gurubunu almaya hazır olduklarının söyledi.

Öztürk, Fetöcü iş adamlarına ait olan ve teröre finans kaynağı yaratan şirketlerin başı boşluktan kurtarılması gerektiğinine işaret ederek şunları söyledi:

"TMSF tarafından el konulan şirketilerin milli ekonomiye kazandırılması lazım. Zira bunlar milli servettir. Biran evvel milli nitelikli işadamlarına satılmalı ve geliri hazineye irat kaydedilmeli. Böylece ataletten kurtarılıp yeniden ekonominin içinde aktif olmalı. Biz de gurup olarak Koza-İpek Holdinge talibiz, bu çerçevede hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Milli değerlere önem veren iş adamlarımız da bu istikamette çalışmalıdır"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamı Öztürk'ten FETÖ'nün şirketleri için flaş öneri!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN