Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yapı ve kapı teknolojilerinde yeni isim: Adora

Firmamız; mesleğine bağlı, deneyimli ve uzman yöneticileri, müşteri sorumluluğu bilincinde, çalışkan ve güvenilir idari kadrosuyla, modern altyapısı, ekonomik değerlere önem veren bireysel ve fonksiyonel hizmet anlayışı ile Otomatik Kapı Teknolojilerinde çözüm ortağınız olmak için kurulmuştur.

Giriş Tarihi: 29.11.2016 11:53 Güncelleme Tarihi: 29.11.2016 12:08
Yapı ve kapı teknolojilerinde yeni isim: Adora

Mesleki açıdan etik değerlere ve prensipte bağlı kalmayı ilke edinen şirketimiz, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı hedeflemiştir. Ürettiği hizmetin kalitesini yükseltmenin bilincinde olarak, yatırıma, eğitime ve kendini geliştirmeye önem veren firmamız, dış ticarete konu ürünlere ilişkin olarak izlenmesi gereken yöntemleri titizlikle inceler ve profesyonel kadrosu ile en kısa sürede çözüme ulaştırır.

AdorA Yapı ve Kapı Teknolojileri olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın ve size çözüm ortağı olmanın heyecanını duyarız. Motorlu panjur ve otomatik kapı konusunda üretim, satış ve montaj yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz Türkiye'de ve bölgede hizmet sektöründe kaliteli montaj, kaliteli ürünlerimizle müşteri odaklı büyüyen "lider firma" konumuna erişmek ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vermek gibi bir vizyona sahiptir.

Müşteri odaklılık prensibiyle çalışan, sektörünü iyi tanıyan, piyasanın beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir,otomatik kapı zincirinin her alanında verimli ve kararlı hizmet vermeyi hedefleyen bir misyona sahip otomatik kapı şirketidir.

BAŞLICA FAALİYET ALANLARIMIZ

Otomatik Mağaza Kepenkleri ;

Günümüzde alışveriş hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu alışverişin yaşandığı işletmeler ise, ne yazık ki kötü niyet ve zihniyetlerin tehdidi altında kalmaktadır. Güvenlik için alınacak önlemler ise kaçınılmaz hale gelmiştir.

Bu önlemlerin en başında kepenk sistemi gelmektedir. Mağaza kepenk sistemleri estetiği de ön planda tutarak, çağdaş tasarımlar ve güvenli bir yaşam sağlamaktadır.

Otomatik Panjur Sistemleri ;

Alüminyum panjurlar konutlarımızı güneş ışınları, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak pencerelerin ömrünü uzatır. İçindeki doğa dostu poliüretanlı köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Konut tipi yaşama ve çalışma alanlarımızdaki çıplak camlar trafiğin ve insanların çıkardıkları gürültüden kaçınmamızı sağlamayan ve hırsızlığa karşı hiçbir caydırıcı etkisi olmayan bir durumdadır.

OTOMATİK GARAJ KAPISI SİSTEMLERİ ;

Seksiyonel Garaj Kapısı Sistemleri

Seksiyonel Garaj Kapıları; 40 mm kalınlığında, 500 mm ve 610 mm sandviç panellerden meydana gelmektedir. Seksiyonel Garaj Kapılarında, çarpma ve sıkışmalara karşı emniyet fotosel sistemi bulunmaktadır.

Seksiyonel kapıda kullanılan motor sistemi ise digital göstergeli ve İTALYAN menşeli bir üründür. Seksiyonel kapıda gavanize çelik yay seti ve ray seti kullanılmaktadır. Hareket sisteminde ise, sese karşı izole edilmiş tekerlek aksamı bulunmaktadır.

Stor (Sarmal) Garaj Kapısı Sistemleri

Stor Garaj Kapıları, alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Stor garaj kapıları, seksiyonel garaj kapılarının uygun olmadığı yerlerde tercih edilmektedir.

Stor (Sarmal) garaj kapısı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle özel kutusu içinde rulo olarak çalışır. Bu boşluğun ölçüsüne göre 18 cm, 20 cm, 25 cm, 30 cm ve 35 cm''lik rulo çapları olan kutular kullanılır.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri ;

Fabrika ve depo binalarının malzeme giriş - çıkış ve yükleme - boşaltma noktalarında kullanılır. Tavana doğru kayarak açılması, mekandan istifade sağlarken kapı açıklığının da net olarak kullanılabilmesine olanak verir..

Seksiyonel kapılar manuel veya motorlu olarak uygulanabilmektedir. Tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanarak ray içerisinde kayarak çalışır.

Çelik sandviç panellerden oluşan endüstriyel kapı, en üst seviyede güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

OTOMATİK FOTOSELLİ (RADARLI) KAPI SİSTEMLERİ ;

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, insan giriş-çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde, iç ve dış hava ortamını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlar.

Mimarinize uygun değişik açılım sistemlerine sahip modeller, binalara fonksiyonellik kazandırırken, estetik görünümü de destekler.

Kayar kapı mekanizmaları ISO 9001 ve CE kalite belgelerine sahiptir. Konum anahtarı ile fotoselli kapılarda, dışarıdan giriş iptali, tam veya yarım açılma pozisyonlarını ayarlayabilirsiniz.

OTOMATİK BAHÇE KAPISI SİSTEMLERİ ;

Yana Kayar Bahçe Kapısı Sistemleri

Yana Kayar Bahçe Kapısı Otomasyonları, her türlü konut ve iş yerinizde bahçe kapınızdan otomatik olarak giriş çıkış yapılmasına olanak tanırlar.

Bahçe Kapısı Motoru sayesinde işletmeleriniz de veya konutlarınızda çevre düzenlemeniz le bütünleşen yana kayar bahçe kapınızı otomatik olarak açmanızı sağlamaktadır.

Böylece estetikten vazgeçmeden konforu da yaşamaya devam edebilmenizi sağlar.

DAİRESEL (KANATLI) BAHÇE KAPISI SİSTEMLERİ

Dairesel bahçe kapı sistemleri işyeri ve konutlarınızdaki ferforje dekoratif her türlü kapınızı otomatik olarak, uzaktan kumanda yardımı ile açmanıza imkan tanırlar.

Kanatlı Bahçe Kapısı Sistemlerinde her kanat birbirinden bağımsız olarak hareket eder. Dairesel Bahçe Kapılarında, her kanat için ayrı motor kullanılır.

Bu Motorlar kanatın genişliğine, ağırlığına ve kullanım sıklığına göre değişkenlik göstermektedir.

OTOMATİK KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ ;

Otomatik bariyer sistemleri fabrika, site, villa ve otopark giriş çıkışlarının denetimini sağlayan otomatik geçiş sistemleridir.

Otomatik bariyer sistemlerinin sağlamlığı ve açılıp kapanma performansı, %100 süreklilik için tasarlanmıştır.

Bariyer sistemleri, temel giriş çıkış denetimi görevini başarıyla yapabilmesinin yanında; uzun periyotlarda bakıma ihtiyaç duymadan hizmet verebilir.

TIR YÜKLEME RAMPALARI ;

Hidrolik yükleme rampaları, binanın yükleme yapılacak liman platformu ile araç arasındaki yükseklik farklarını gidermek için, seviye ayarlayıcı sistemlerdir.

Tır Yükleme Rampası; antrepo, depo, fabrika gibi yoğun yükleme ve boşaltmanın olduğu alanlarda, yer kazancı sağlayan iç veya dış ortamda kullanılabilen, işletmeye zaman kazandıran yükleme alanında az yer kaplamasından dolayı da büyük işlevsellik sağlayan sistemlerdir. Hidrolik ve mekanik seçenekleri vardır.

Tır Yükleme Körükleri ;

Lojistik merkezlerinde ve depolarda stok alanı ile dış ortam ilişkisini keserek yükleme boşaltma yapılmasına imkan tanır. Esnek kauçuk yanakları ve makas sistemi ile hızlı bir yükleme boşaltma hazırlığı sağlar.
Yükleme Körüğü, bina yüzeyi ile kamyon-tır kasası arasında kalan boşlukları kapatarak yüksek seviyede sızdırmazlık sağlar.

Körükler sıcak çevreleri dış soğuktan, soğutulmuş çevreleri sıcaktan, her çevreyi yağmur, rüzgar, kar ve tozdan korur.

PVC Şerit Perdeler - PVC Şerit Kapılar ;

PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmenliklere tam uygunluk taşır. Gıdaların üretimi, tüketimi ve denetimi hakkındaki 560 sayılı KHK ve ilgili mevzuat gereği yeniden yapılanan gıda işyerleri için ideal çözümler sunar.

Özellikle gıda sektörü işletmelerinde sağlıklı ve temiz bir ortam için PVC Kapı Sistemleri önerilmektedir.

Ürün güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı direnç sağlayacak bir ultraviyole engelleyici içermektedir.

Yüksek Hızlı PVC Kapılar ;

Fabrika ve depolarının malzeme giriş-çıkış sirkülâsyonunun yoğun olduğu alanlardaki çok sık ve hızlı açılıp-kapanması gereken kapılarda kullanılır.

Bu performans sevkiyatlarda kolaylık sağlarken aynı zamanda ısı kayıplarını da önler.

Radar veya kütle dedektörü yardımıyla rahatça açılma imkanına sahiptir. Kanatlı ve sürgülü kapılara kıyasla ölü alan kaybı sıfırdır. Hasar görmesi durumunda kolay değişim imkanı sunmaktadır. İstenilen ölçülerde imalatı yapılabilmektedir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yapı ve kapı teknolojilerinde yeni isim: Adora
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN