HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni POS’lar artık ZUBIZU ile uyumlu

Ingenico, yeni nesil POS cihazlarını farklılaştırmaya devam ediyor. Ingenico iWE280 seyyar yazarkasa POS ve iDE280 masaüstü yazarkasa POS’lar şimdi tüketicilere özel ayrıcalıklar sağlayan ZUBIZU ile tam uyumlu oldu

Giriş Tarihi: 5.3.2017
Yeni POS’lar artık ZUBIZU ile uyumlu

Ingenico Group, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yazarkasa POS cihazlarını yeni uygulamalarla desteklemeye devam ediyor. Ingenico'nun en yeni uygulaması ZUBIZU oldu. Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal, "Yeni nesil yazarkasa POS cihazlarımıza entegre ettiğimiz ZUBIZU uygulaması sayesinde, ZUBIZU kullanıcıları ödeme sırasında kendilerine sağlanan tüm ayrıcalıklardan faydalanabiliyor" dedi. Tüm sistemin uçtan uca entegre çalıştığını vurgulayan Sidal, "Bu sayede hem işyerlerine hem de kullanıcılara eşsiz bir kullanım kolaylığı ve deneyimi sağlıyoruz. ZUBIZU avantajlarını sunmak için iş yerlerinin ÖKC dışında farklı bir tablet cihaz kullanması gerekliliğini de ortadan kaldırıyoruz. Tüketici de ödeme sırasında uygulanan kampanyaların yanında, ZUBIZU uygulamasına önceden tanıtılmış kredi kartı ile dilerse mobil ödeme imkânına da sahip oluyor" dedi.

MALİYETİ DÜŞÜRECEK
Ingenico ile iş birliği sayesinde ZUBIZU yüklü Ingenico yazarkasaların iş ortaklarına uygulama anında büyük kolaylık sunacağını ifade eden Doğuş Müşteri Sistemleri CEO'su Hakan Kaplan ise, "ZUBIZU kullanımı sırasında hız ise yazar kasa kullanımının sunduğu bir diğer avantaj. Aynı zamanda ek tablet cihazının kullanımını kaldırarak iş yerinin maliyetini düşürürken operasyonu hızlandırıp müşterilerin deneyimini iyileştiriyor. Ödenecek tutar entegrasyon vasıtasıyla ZUBIZU uygulamasına gönderiliyor. Kullanıcı ödeyeceği tutarı görüyor ve tek tuşla, sadece birkaç saniyede ödemeyi tamamlıyor. Önümüzdeki dönemde yeme içme sektöründeki tüm üye restoranlara ve diğer sektörlerden daha çok iş yerine ulaşmasını hedefliyoruz" diye konuştu.

AVANTAJLI ALIŞVERİŞ
ZUBIZU'YA üye işyerlerinde, kullanıcının mobil uygulamasında yer alan QR kodu, Ingenico yazarkasa POS üzerindeki barkod okuyucu kullanılarak veya manuel olarak girilebiliyor. ZUBIZU'dan gelen avantajlı alışveriş seçenekleri kullanıcıya anında sunuluyor. Ingenico Group, 2007 yılında, Türkiye distribütörlüğünü yürüten firmayı satın alarak, Türkiye pazarına doğrudan giriş yaptı. Grup, Ortadoğu'da 11 ülkeyi de yöneten Ingenico Türkiye'yi yeni pazarlara açılma konusunda bir üs olarak değerlendiriyor. ZUBIZU ise, yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile kadar kişiye özel öneri ve içerikler sunuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni POS’lar artık ZUBIZU ile uyumlu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN