Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyanın en büyük 5’inci savunma fuarı

Giriş Tarihi: 9.5.2017
Dünyanın en büyük 5’inci savunma fuarı

Savunma Sanayii Fuarı IDEF 2017’ye 50’yi aşkın ülkeden 800 firma katılacak. Sektörün en modern araçları IDEF’te sergilenecek

Dünyanın en büyük 5 savunma sanayii fuarı arasında yer alan Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF) kapılarını 13'üncü kez açmaya hazırlanıyor. Fuarda, bu yıl 50'yi aşkın ülkeden yaklaşık 800 firma savunma, güvenlik, denizcilik, havacılık ve uzay sanayii alanlarında en modern araç, malzeme ve sistemlerini tanıtacak. İki yılda bir düzenlenen IDEF, savunma sanayisiyle doğrudan ilişkili firmalar dışında, diğer sanayi dallarından da çok sayıda üretici firmayı ağırlayacak. En çok resmi heyet ağırlayan savunma sanayii fuarları arasında yer alan IDEF'e, 67 ülke ve 2 uluslararası kuruluştan 124 heyetin katılması öngörülüyor.

'MEET AT IDEF' TOPLANTILARI
IDEF özellikleriyle kendi kategorisinde Türkiye'deki tek ve rakipsiz fuar olarak öne çıkarken dünyada ilk beş savunma sanayii fuarı arasında bulunuyor. Fuarda B2G, B2B ve G2G görüşmelerinin büyük önemi var. Bu yıl görüşmeler "Meet at IDEF" sloganıyla düzenlenecek. Bu kapsamda, IDEF 2017'ye katılan her yabancı heyet ve katılımcı firmaya, üst düzey tedarik makamları, yabancı heyet ve diğer firmalarla bire bir görüşme imkanı sunulacak. IDEF 2017'de 2 binin üstünde planlı iş görüşmesi yapılması ve bir dizi anlaşmaya imza atılması öngörülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyanın en büyük 5’inci savunma fuarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN