Milyonlara üçlü !

Giriş Tarihi: 9.5.2017 10:33 Güncelleme Tarihi: 9.5.2017 21:04
Milyonlara üçlü müjde!

ye hakkı hayata geçiyor. 8.6 milyon u cebine koydu. Bu ay da 3 milyon kişi alacak. ye de kadro çalışması kısa sürede tamamlanacak

Emekliler, çocuğu olan lar, kamuda görev yapan ler muradına eriyor. Emeklilerin promosyon ödemeleri bu ay tamamlanıyor. Memur lere hakkı hayata geçiyor. Taşeron işçilere kadroda da geri sayım başladı.

ÖDEME BU AY TAMAM

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 8 milyon 648 bin emeklinin promosyonu aldığını belirterek, "Yaklaşık 3.5 milyara yakın bir rakam promosyon olarak geldi. Şimdi bu son ayda diğer kalan 3 milyonluk bir kitlemiz bu ayı bekliyor" dedi.

MEMUR ANNE 1 AY İÇİNDE TAMAM

Memur annelerin yarı zamanlı çalışma hakkını düzenleyen yönetmeliğin geçen haftaki Bakanlar Kurulu toplantısında imzaya açıldığını ifade eden Müezzinoğlu, "Benim imzamla zaten gitmişti, ama biz de imzaladık. Muhtemelen Başbakanımız imzaladı veya imzalayacaktır, sonra Resmi Gazete'de yayımlanacak. Yani 1 ayın içinde hayata geçmiş olacak" şeklinde konuştu.

TAŞERON İŞÇİ

, taşeron çalışanların durumuyla ilgili yol haritasını önümüzdeki günlerde şekillendireceklerini kaydetti. Başbakan Yardımcısı başkanlığında 4-5 bakan tarafından hazırlanan yol haritasını hükümete getireceklerinianlatan Müezzinoğlu, "Önümüzdeki günlerde şekillendirip yapacağız"dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milyonlara üçlü müjde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN