Türk destanlarına bir yenisi daha eklendi

Giriş Tarihi: 15.7.2017
Türk destanlarına bir yenisi daha eklendi

Darbeyi Marmaris’te iş gezisindeyken öğrenen Çift Geyik Karaca’nın Başkanı Cüneyt Güneş, “Yaşadığım korku ve endişe Cumhurbaşkanımızı ekranda gördüğümde bitti. O gece Türk destanlarına bir yenisi eklendi” dedi

Çift Geyik Karaca Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Güneş, Marmaris'te iş gezisindeyken 15 Temmuz darbe kalkışmasını öğrendiklerini ve o akşam büyük bir korku yaşadıklarını söyledi. "Ailem İstanbul'daydı. Ben de ekibimle mağazaları dolaşmak için Marmaris'teydim. Olayı duyduğumda resmen şok geçirdim. Hayatım gözlerimin önünden geçti. Yandık, bittik, ülke elden gitti korkusuna ve paniğine kapıldık. Ta ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı ekranda görene kadar. Artık bize karada ölüm yok dedim. O gece İstanbul'a dönmem mümkün değildi, uçak bulamadık. Ailem havaalanına gitmiş" sözleriyle o günü anlatan Güneş, duygularını da paylaştı.

Birazcık umut yerini ferahlığa bıraktı
Güneş şöyle devam etti: "Acı, hüzün, korku, endişe, nefret ve birazcık da umut... O karanlık gecenin ilk başlarında yaşadığım tam olarak bunlardı. TRT'de okutulan metin anında ise "Allah'ım her şey olsaydı da bu olmasaydı" derken buldum kendimi. Bir fert olarak demokrasiden, bir vatandaş olarak özgür ülkemden, bir baba olarak çocuklarımın geleceğinden, bir işadamı olarak işimizden gücümüzden ne istediniz hainler dedim. Ve şükürler olsun ki Cumhurbaşkanımızın önderliğinde asil milletimizin tarihteki destanlarına bir yenisi daha ekleniyordu. Ve o birazcık umut, yerini koskocaman bir ferahlığa bırakıyordu. Bu destanı yazan kahraman şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ile anıyorum. Büyük usta Akif'in 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın' dediği gibi Allah bu milleti bir daha böyle bir destan yazmaya mecbur bırakmasın."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk destanlarına bir yenisi daha eklendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN