Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4.5G hızını eve taşıyor

Turkcell inovatif cihazı ile Türkiye’nin her yerindeki evlere 4.5G hızında götürecek. Genel Müdür Yardımcısı Bütün, “Ev internetinin tanımı değişecek” dedi

Giriş Tarihi: 2.8.2017
SUPERBOX 4.5G hızını eve taşıyor
Turkcell, evlere 4.5G hızında götürmek için geliştirdiği yeni ürününün ön satışına başladı. Türkiye'de bir mobil operatör tarafından ilk kez sunulan adlı inovatif cihaz, fiber erişimi olmayan ve ADSL'den beklediği performansı alamayan evlere kaliteli bir çözüm sunuyor. WTTH (Wireless to the home) teknolojisi kullanılarak geliştirilen SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, başka bir internet şebekesine ihtiyaç duymadan bulunduğu yerdeki 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, internet hizmeti sunabiliyor.

KABLO İHTİYACI YOK
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, kablodan bağımsız olarak evlere havadan 4.5G hızında internet sağlayacak SUPERBOX sayesinde Türkiye'nin her yerindeki evlerin 4.5G hızında internete kavuşacağını söyledi. 4.5G teknolojisi ile çalışan SUPERBOX, kabloya ihtiyaç duymadan, elektrik prizi olan her yere taşınabiliyor. 4.5G ihalesinde yeni nesil mobil teknolojiler için ihtiyaç duyulan kapasiteyi sağlamak amacıyla en yüksek frekansları alarak dünyanın en iyi 4.5G altyapılarından birini ülkemize kazandırdıklarını hatırlatan İsmail Bütün, "Türkiye'nin her yerinde bulunan evlere hızlı internet ulaştırma sorumluluğumuzu da gözeterek, ev interneti tanımını değiştirecek SUPERBOX'ı geliştirdik. Bu sayede Batı'da. Doğu'da, Kuzey'de, Güney'de her nerede olursa olsun 4.5G baz istasyonumuzun bulunduğu her yerde evler 4.5G hızında internete kavuşacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SUPERBOX 4.5G hızını eve taşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN