HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: Bankacılık sektöründen uygulamasına destek geliyor

Son dakika haberi... Milyonlarca vatandaşın merakla takip ettiği ile ilgili son dakika bilgileri gelmeye devam ediyor. Bedelli askerlik yapacaklara kredi kolaylığı hakkında, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı , “Bedelli askerlik uygulamasına bankacılık sektörünün uygun koşullarla destek sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Giriş Tarihi: 20.7.2018 14:53 Güncelleme Tarihi: 20.7.2018 14:56
Son dakika: Bankacılık sektöründen bedelli askerlik uygulamasına destek geliyor

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, "Bedelli askerlik uygulamasına bankacılık sektörünün uygun koşullarla destek sağlayacağına inanıyorum" dedi.

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, bankacılık sektörünün bedelli askerlik uygulamalarına yaklaşımıyla ilgili açıklamada bulundu. Uygulamanın finansmanı açısından değerlendirmelerde bulunan Aydın, "Bankalarımız kredilendirme koşullarına ilişkin gerekli açıklamaları kamuoyuna kendileri yapacaklardır" ifadelerini kullandı.

"ZİRAAT BANKASI OLARAK HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK"

Aydın şu ifadeleri kullandı:

"Bedelli askerlik düzenlemesi sayesinde geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, eğitimlerini ve mesleki çalışmalarını aksatmadan ve işgücü piyasasından çekilmeden ekonomiye katma değer sağlamaya ve ailelerine destek olmaya devam edebileceklerdir. Önemli işlevi geleceğe yatırım olan bankacılık sektörünün, gençlerimiz beklentilerini karşılamak ve ekonomik faaliyetin sağlıklı olarak sürdürülmesini desteklemek amacıyla uygun koşullarda uygulamaya katkı sağlayacağına inanıyorum.

Bu çerçevede, bankalarımız kredilendirme koşullarına ilişkin gerekli açıklamaları kamuoyuna kendileri yapacaklardır. Örneğin; Ziraat Bankası olarak biz bütün hazırlıklarımızı tamamladık ve yasanın çıkmasını takiben cazip koşullarla bir kredi ürününü uygulamaya alacağız."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Bankacılık sektöründen bedelli askerlik uygulamasına destek geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN