HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için son dakika gelişmesi! fiyatları ne kadar oldu? 7 Ekim

Doların düşmesiyle altın fiyatlarında son dakika değişimleri yaşanmaya devam ediyor. Bir dönem dövizdeki darbe girişimi sonrasında 450 TL'ye kadar çıkan çeyrek dolardaki sert düşüş sonrasında inmeye devam ediyor. 7 Kasım Çarşamba , , , tam altın ve konusundaki son gelişmeler, anlık değişkenler ve uzman yorumları haberimizde. Öncelikle altının ülkemizdeki değerini anlamak için kültüre dikkat çekmek gerekir.

Giriş Tarihi: 7.11.2018 09:59 Güncelleme Tarihi: 9.11.2018 09:51
Altın fiyatları için son dakika gelişmesi! Gram altın çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 7 Ekim

Piyasalardaki son dakika gelişmeleri konusunda da araştırmaların artmasına neden oldu. Düğün sezonunun son günlerine geldiğimiz bu günlerde toplumun her katmanından altın fiyatları için araştırmalar devam ediyor. Düğünlerde en çok hediye edilen nesne olan altın, kültürümüzde önemli bir parçadır. Toplumsal değerler, alışkanlıklar ve ortak hafıza kültürü oluşturur. Düğünlere gelip gitme gibi düğünlerde altın hediyesi verme de karşılıklıdır, bu durum da sosyal yardımlaşma ve sosyal birlikteliğe katkı sağlar. 7 Kasım altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ülkemizde altın fiyatları yalnızca düğünlerde hediye etmek için değil birikim için de araştırılır. Ülkemizde birikim ve yatırım yapılan nesnelerin başında altın yer alır. Dolar ve eurodan daha fazla yastıkaltı altınlarına rağbet vardır.

ARKADAŞINA GÖNDER
Altın fiyatları için son dakika gelişmesi! Gram altın çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? 7 Ekim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN