Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Girişimciler teknolojik hasata hazırlanıyor

, “ Girişimciliği Yarışması” ile çiftçilerin teknolojik çözümlerden faydalanmasını sağlayacak. Yarışmayı kazanan girişimler, Workup’a katılacak

Giriş Tarihi: 13.9.2019
Girişimciler teknolojik hasata hazırlanıyor
Türkiye İş Bankası, tarım alanında teknolojiye dayalı yenilikçi uygulamaları bulmak ve bu girişimlerin ölçeklenmelerine katkı sağlamak amacıyla "Tarım Girişimciliği Yarışması" düzenliyor. Sürdürülebilir ve yeni dönemin gereklerine uygun bir tarımın ancak teknolojiyi kullanarak ve yenilikçi bir yaklaşımla yapılabileceğini vurgulayan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, "Yarışma sayesinde Türkiye'nin yenilik iklimine tarım sektörü ile katkı sağlayacağımıza inanıyoruz" dedi. Girişimler, başvurularını 1 Ekim 2019'a kadar https://yarisma.kokprojekt.com/ üzerinden yapabilecek.

WORKUP GİRİŞİMCİLİK PROGRAMI
Yarışma sonunda yapılacak jüri sunumlarının ardından seçilecek girişimler, Türkiye İş Bankası'nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı'na girmeye hak kazanacak. İş Bankası gibi girişim hızlandırma programı Pilot ile girişimcilr destek olan Türk Telekom da verimliliği artıracak çözümlere destek olmaya devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Girişimciler teknolojik hasata hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN