Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eşinden Ssp Hastası Genç Kıza Anlamlı Ziyaret

Giriş Tarihi: 20.2.2015 21:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eşinden Ssp Hastası Genç Kıza Anlamlı Ziyaret
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 20 yaşında SSP hastalığıyla mücadele eden Gamze Atmalı’yı evinde ziyaret etti. Gül Başak Çocuk Evi’ni de ziyaret edip burada devlet koruması altında yaşayan çocuklarla yakından ilgilenen Emine Erdoğan, daha sonra da Harput Kalesi’ni gezdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ’a gelen eşi Emine Erdoğan da çeşitli ziyaretlerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 7 yaşındayken SSP hastalığına yakalanan 20 yaşındaki Gamze Atmalı’yı evinde ziyaret etti. Atmalı’nın annesi Sabiha ile babası Adil Atmalı’dan bilgi alan Erdoğan, genç kızın hastalığı ile ilgili her türlü tıbbi yöntemin denenmesi konusunda takipçi ve destekçi olacağını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı rüyasında gördüğünü söyleyen anne Sabiha Atmalı’nın, Emine Erdoğan’ı Harput Kalesi ziyareti sırasında, yolunun kesişmesi ve Emine Erdoğan’ı evlerine davet etmesi sonucu gerçekleştiği öğrenildi.
Elazığ’da Gül Başak Çocuk Evi’ni de ziyaret eden Emine Erdoğan, burada devlet koruması altında yaşayan çocuklarla yakından ilgilendi. Çocukların güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşıyor olması karşısında memnuniyetini dile getiren Emine Erdoğan, çocukların aile boşluğunu en iyi şekilde doldurmak konusunda devletin büyük bir çaba içinde olduğunu ifade etti.
Harput Kalesi’ni gezen ve Elazığ’ın tarihi hakkında bilgi alan Emine Erdoğan, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Malatya’ya gitti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eşinden Ssp Hastası Genç Kıza Anlamlı Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN