Gazi Alataş Davutoğlu’nun Konuk Olduğu Sempozyuma Katıldı

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Gazi Alataş Davutoğlu’nun Konuk Olduğu Sempozyuma Katıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili aday adayı Gazi Alataş, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun konuk olduğu ’Kadınlarda obezite ve etkileri’ sempozyumuna katıldı.
AK Parti Elazığ Milletvekili aday adayı Gazi Alataş, Ankara’da bir otelde yapılan ’Kadınlarda obezite ve etkileri’ sempozyumuna katıldı. Sempozyuma Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevini yürütürken özellikle kadına şiddetin önlenmesi konusunda önemli çalışmalara imza atan Alataş, sempozyumun verimli ve önemli olduğunun altının çizdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, sempozyumda yaptığı konuşmada, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın obezitenin etkileri konusunda bu güne kadar önemli çalışmalar yaptığını aktardı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınların kadınlar gününü kutlayan Davutoğlu, kadına şiddetin önlenmesi konusunda da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın verimli çalışmalar yaptığını aktardı. Davutoğlu, kadına şiddetin önlenmesi ve obezitenin etkilerinin azaltılması gibi konuların ele alındığı sempozyumda, Sağlık Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yetkililerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazi Alataş Davutoğlu’nun Konuk Olduğu Sempozyuma Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN