Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AFAD-sen AFAD Çalışanlarıyla İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 7.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
AFAD-sen Elazığ AFAD Çalışanlarıyla İftarda Buluştu
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Çalışanları Sendikası (AFAD-SEN), İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi.
Elazığ’da bir restauranda AFAD-SEN tarafından organize edilen iftar programına AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, AFAD-SEN Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Murat Aldağ, Elazığ İl AFAD Müdürü İhsan Görgöz, AFAD il yönetimi ve AFAD çalışanları katıldı.
İftar programında konuşan AFAD-SEN Başkanı Ayhan Çelik, AFAD-SEN’in kaynaşma ve dayanışma için anlamlı bir iftar yemeğinde buluştuğunu söyledi. Çelik, "Bu etkinliği düzenleyen il yönetimimize teşekkür ediyorum. Yaklaşık bir yılı aşkın bir süredir sendikamız kuruldu. Kurulduğu ilk günden beri il teşkilatı olarak bizim il yönetimimizin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı bizler şu anda Türkiye’nin dört bir yanında kaynaşmış durumdayız. Teşkilatımızı da bu çalışmalarla hızlı bir şekilde 81 ile yayma söz konusudur. Bu vesileyle de başta il müdürümüze, şube müdürlerimize ve il çalışanlarına katkılarında dolayı teşekkür ederiz. Temennimiz de coğrafyamız da Ortadoğu da ve Doğu Türkistan’da zülüm altında bulunan ve zulme uğrayan mazlum din kardeşlerimize Cenabı-ı Allah yardım etsin" dedi.
Elazığ AFAD İl Müdürü İhsan Görgöz ise, "AFAD-SEN Genel Başkanı Çelik’e Ramazan günü bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyorum. Ramazan ayında böyle birlik beraberliğin sağlanmasında vesile olan günlerdir. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AFAD-sen Elazığ AFAD Çalışanlarıyla İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN