Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Elsan-der Kandil Simidi Dağıttı

Giriş Tarihi: 14.7.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 14.7.2015 10:59
Elsan-der Kandil Simidi Dağıttı
lı Sanatçılar ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği (ELSAN-DER) Yönetim Kurulu ve üyeleri Kadir gecesi münasebetiyle kandil simidi dağıttı.
İzzet Paşa Meydanı’nda stant kuran ELSAN-DER üyeleri il merkezinde gerçekleştirdiği kandil simidi dağıtımına Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, ELSAN-DER Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Şaman ve ELSAN-DER üyeleri katıldı.
Burada bir açıklama yapan ELSAN-DER Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Şaman, "Elazığ’ımızın yeni kurulmuş olan Elazığlı Sanatçılar ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği olarak bu mübarek kandil gününde halkımıza kandil simidi ikram etmek istedik. İzzet Paşa Meydanı’nda sizlerle buluştuk. Bizlere gönülden destek veren bütün arkadaşlarım adına sizlerin kandillerinizi mübarek ediyoruz. Allah tekrarlarını nasip etsin. Elazığlı Sanatçılar ve Harput Musikisini Tanıtma ve Yaşatma Derneği olarak bu tür organizasyonlarda her zaman öncü olacağız. Hep sizinle olacağız. Hep birlikte olacağız" dedi.
Yapılan konuşmanın ardından vatandaşlara ve İzzet Paşa Meydanı’ndan geçen araçlara ELSAN-DER tarafından kandil simidi dağıtıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elsan-der Kandil Simidi Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN