Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Soyak fırsatları 3'ledi

İzmir'in ilk yeşil sitesi LEED GOLD adayı Soyak Mavişehir Optimus'ta, "İndirim"de yüzde 5, KDV'de yüzde 1, kredide de yüzde 0.71 fırsatı sunuluyor

Giriş Tarihi: 24.1.2013
Gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm sektörlerinde öncü projelere imza atan Soyak, Yapı Kredi işbirliği ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirdi ve Türkiye'nin 'Avantajlı Yeşil Konut Kredisi' dönemini başlattı. Sadece Yapı Kredi'den alınabilecek 'Avantajlı Yeşil Konut Kredisi' sayesinde, Soyak Mavişehir Optimus'tan ev almak isteyenler, avantajlı faiz oranından yararlanabilecekler. Soyak-Yapı Kredi işbirliği fırsatından yararlanarak yeşil evlere sahip olanlar, hem yüzde 1 KDV oranı, hem de enerji masraflarından yapılan tasarrufla kredi geri ödemesinde de avantaj sağlayacak. 49 metrekare 229 metrekare arası farklı daire seçeneklerine sahip olan Soyak Mavişehir Optimus'ta sadece yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. 120 aya kadar kredi kullanabilme olanağı sunan Soyak Mavişehir Optimus, çevreye duyarlı, enerji tasarrufunu esas alan akıllı çözümleriyle, konut sakinlerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. %0,71 "Avantajlı Yeşil Konut Kredisi" faiz oranıyla satışa sunulan Soyak Mavişehir Optimus'ta konutlar bu sene içinde teslim edilmeye başlanıyor. Kampanya dahilinde 169.000 TL'lik 1+1 daireler %5 indirimle 160.550 TL'ye, 251.000 TL'lik 2+1 daireler %5 indirimle 238.450 TL'ye, 347.000 TL'lik 3+1 daireler %5 indirimle 32.650 TL'ye, 289.000 TL'lik 2+1 bahçe dubleksi konutlar %5 indirimle 274.550 TL'ye satışa sunuluyor.

YEŞİL SİTE TASARRUF SAĞLIYOR
Soyak Mavişehir Optimus'tan ev almak isteyenler için, Yapı Kredi tarafından yeşil konut kredisi kullanan tüm tüketiciler adına, çevre koruma ve bu konudaki farkındalığı artırma adına ağaç dikimi de gerçekleştiriliyor. Yeşil site, masraflardan tasarruf ve sunduğu kolay satın alma imkanlarının yanı sıra, binalarda her türlü sistemin enerji tüketiminin takip edilmesinin sağlanabilmesiyle de ev sakinlerinin kendi kontrollerinde bir konfor olanağını sağlamış oluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Soyak fırsatları 3'ledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN