Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ECE'den eskiye makyaj

Giriş Tarihi: 6.3.2013
AVM yatırım, kiralama ve yönetim şirketi ECE Grup, Türkiye'deki eski AVM'leri yeniden yapılandırmak için kolları sıvadı. ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, yeni AVM'ler de geliştirmek istediklerini ancak mevcutları satın almak istediklerini açıkladı. Yeni projeleriyle ilgili bilgi veren Andreas Hohlmann, "CarrefourSA Maltepe'ye 85 milyon euroluk yatırım yapıyoruz. Burada yaptığımız yatırımla 31 bin metrekarelik alanı ikiye katladık. Bu yılın sonunda projeyi tamamlamayı hedefliyoruz" diye konuştu.

50 MİLY ONLU K YATIRIM

ECE, proje ortakları Yeni Gimat A.Ş. ve Migros, ANKAmall Alışveriş Merkezi'ni yenileme kararı aldı. Yatırım sonunda AVM'nin artan rekabete karşı konumlandırılması ve çekim gücünün artırılması planlanıyor. 50 milyon euroya mal olacak yenileme yatırımının 2013 yazında başlayıp 2015'te tamamlanması hedefleniyor. Türkiye'nin en büyülerinden biri olan ANKAmall Alışveriş Merkezi, 320 mağaza, kafe ve restorandan oluşuyor.

200 milyon euroluk AVM
ECE ve Akasya Grupları'nın hayata geçireceği Akasya Park Ümraniye Alışveriş Merkezi projesinin 2015'te açılması planlanıyor. Bölgede farklılık yaratacak projenin yatırım tutarı ise yaklaşık 200 milyon euro.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ECE'den eskiye makyaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN