Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün fırsatı

Giriş Tarihi: 25.3.2013
Evora İstanbul'da 3+1 avantajı
Teknik Yapı, Tuzla'da inşa ettiği Evora İstanbul projesinde farklı bir kampanyaya daha imza atıyor. Kampanya, "3+1 Avantaj" adıyla sunuldu. Buna göre 100 adet 3+1 dairenin yüzde 10 indirim ve yüzde 1 peşinatla satılması planlanıyor. Ayrıca yüzde 0.72'den başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanma imkânı da sağlanıyor. Yüzde 1 peşinat ödenmesi durumunda daire tutarının kalan yüzde 24'ü sıfır faizle 6, 12, 18 ay vadeyle ödenebilecek. Yüzde 70'i deniz manzarasına sahip Evora İstanbul 5 bin 72 bağımsız bölümle Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yer alıyor. 850 bin metrekarelik inşaat alanı ve 500 bin metrekarelik satılabilir alanı onu Türkiye'nin en büyük ölçekli projesi haline getiriyor. Projede 4 bin 655 konut, 314 rezidans ve 103 ticari alan bulunuyor. Ayrıca poliklinik, kreş, spor merkezi, kır kahvesi, şarj istasyonu ve 7 bin 500 otopark projenin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

İstWest' in meydanında kiralamalar başladı
FerYapı, İstWest Alışveriş Meydanı'nda kiralama dönemini başlattı. Nüfusu yaklaşık 1 milyona ulaşan Basın Ekspres Bölgesi'nde yer alan AVM'de gıdadan mobilyaya, elektronikten otomotive kadar birçok sektör hizmet verecek. Projede önemli markalar şimdiden yerlerini almaya başladı. İstWest Alışveriş Meydanı'nda toplam 75 adet birbirinden bağımsız ticari ünite bulunuyor. Meydanda 16 bin metrekarelik kiralanabilir alanlarda 70 ila 3 bin metrekare arasında değişen dükkânlarla farklı çözümler sunuluyor.

Turkmall'dan 60 milyon euroluk yatırım atağı
Turkmall, Tokat'ta 60 milyon euroluk yeni bir alışveriş merkezi yatırımı için harekete geçti. Türkiye'de var olan toplam 8.1 milyon metrekarelik perakende kiralama alanının 2.5 milyonluk bölümünü gerçekleştiren Turkmall, Tokat'ta yapmaya başladığı Novada Tokat Alışveriş Merkezi ile rekora koşuyor. Novada ile şirketin yaptığı alışveriş merkezleri sayısını 22'ye çıkacak. 17 bin 750 metrekare arazi üzerinde inşa edilen ve 2014'te açılması planlanan Novada, bin 500 kişiye istihdam olanağı sağlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günün fırsatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN