Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günün fırsatı

Giriş Tarihi: 1.4.2013
100 ay sıfır faizle 'taksitler güvende'
Yeşil GYO'nun Beylikdüzü'nde inşa ettiği Innovia Park satışa çıktı. Yeni etabında sunduğu 'Taksitlerim Güvende', 'Yatırım Çeki' ve '100 ay 0 faiz' uygulaması ile ev sahibi olmak isteyenlere olanak sağlayan Innovia'da fiyatlar 95 bin TL'den başlıyor. DenizBank'ın 'Taksitlerim Güvende' kartı, 5 taksite kadar ödemeleri güvence altına alıyor. Banka aracısız gerçekleştirilen satışlar için güvence olan bu kart, daire sahibinin yaşayabileceği herhangi bir aksilik durumunda, taksitlerin 5 aya kadar ödenebilmesini sağlayacak. Projeden ev alan herkes 10 bin TL'lik 'Yatırım Çeki'nin de sahibi oluyor. Innovia Park projesinde kullanılabilecek "Yatırım Çeki" ikinci bir daire almak isteyen ev sahiplerine; yatırım çeklerinin toplam tutarı kadar, fiyat avantajı sağlıyor. Türkiye'de herkesin kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olması hedefiyle inşa edilen Innovia projesi, Innovia Park etabında da banka kredisiz ödemelerde "0 faiz" imkânını sunuyor. Innovia Park dairelerini banka kredisiz, 100 aya kadar 0 faiz ile alma şansına sahipsiniz.

Ayasaranda'da metrekaresi 10 bin TL
Veryeriler İnşaat'ın Çeşme Yat Limanı'ndaki yeni projesi Ayasaranda Residence için İstanbullu yöneticiler sıraya girdi. Veryeriler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Veryeri, projenin bölgenin en lüks projesi olacağını ve projenin mayıs haziran gibi satışa çıkacağını ifade etti. Butik tasarlanan ve Ayasaranda Koyu'nda denize sıfır konumda inşa edilen olan projede 8 villa ve 8 rezidans için çok sayıda üst düzey yönetici başvurdu. Projede metrekare fiyatları ise 10 bin TL'den başlıyor.

ING Bank'tan kentsel dönüşüm desteği
ING Bank, riskli yapı kapsamına giren evini yenilemek isteyen müşterilerine uygun koşullarla 'Kentsel Dönüşüm Kredisi' sağlıyor. ING Bank'ı tercih eden müşteriler, yıllık yüzde 4 oranındaki Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğinden de faydalanabiliyor. Proje kapsamında 10 yıla varan vadelerle ve ilk 2 yıl sadece faiz ödemeli finansman imkânı sunacak ING Kentsel Dönüşüm Kredisi'nden evlerini yeniden inşa etmek isteyen mülk sahipleri yararlanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günün fırsatı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN