Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ritim ve Miks MAPIC'te görücüye çıkacak

Giriş Tarihi: 7.11.2013

Dumankaya İnşaat, bu yıl dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarı olan MAPIC'te karma projeleri Ritim İstanbul ve Miks projelerini dünya perakendecilerinin beğenisine sunacak

Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, bu yıl 13-15 Kasım tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul fuarı olan MAPIC'te karma projeleri Ritim İstanbul ve Miks projelerini dünya perakendecilerinin beğenisine sunacak. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, fuarın uluslararası gayrimenkul ve perakende sektörünün en önemli ve geniş katılım platformu olduğunu bu sebeple şirketlere yeni iş fırsatları sunduğunu belirtti. Dumankaya, "Gayrimenkul sektörünün tüm unsurlarını, diğer bir deyişler şehrin tüm önemli aktörlerini bir araya getiren MAPIC'te Dumankaya İnşaat olarak biz de uluslararası alanda yer alan sektörün diğer unsurlarına Türkiye'ye ve İstanbul'a yatırım yapmanın öneminden ve avantajlarından bahsedeceğiz."

Bölgenin çehresi değişecek

Maltepe'de hayata geçirdiği projesi Ritim İstanbul, modern mimarisiyle bölgenin çehresini değiştirmeye hazırlanıyor. 274 bin metrekare inşaat alanına ve bölgenin tek açık alışveriş merkezine sahip olan Ritim İstanbul, 863 adet residence daire, 250 adet home ofis, 113 ofis ve 147 adet mağazasıyla bölgesinin en büyük projelerinden birisi konumunda.

Yıllık geliri 5.75 milyo n euro

Proje, bölgedeki tek açık AVM'si ile ünlü markaların giyim mağazalarından restoranlara, bankadan elektroniğe kadar çok geniş bir hizmet sunacak. İki etap halinde inşa edilecek olan Ritim İstanbul, yıllık ortalama 5.75 milyon euro kira geliri bulunuyor. Halkalı'da yer alan Dumankaya Miks projesi, 657 suit daire ve 72 adet ticari ünitesi ile bölgede büyük bir ihtiyacı karşılayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ritim ve Miks MAPIC'te görücüye çıkacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN