Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kenan İmirzalıoğlu'nu 'kral' yapacak yatırım

Giriş Tarihi: 5.12.2013 12:40

Sinan Çetin'in emlak yatırımları nedeniyle bir dönüm 'Sinangir' diye anılan Cihangir semti Kenan İmirzalıoğlu'yla 'Kenangir'e dönüştü.

Cihangir'deki dördüncü apartmanının temelini attan İmirzalıoğlu'nun semteki gayrimenkullerinin değeri 30 milyon lirayı buldu.

İMİRZALIOĞLU'NUN GÖZÜ SURİYELİLERDE

Birkaç yıl önce eski bir apartmanı yıkıp yeniden yapan ve Bohem adıyla apart otele çeviren İmirzalioğlu, özellikle Suriyeli zengin arapların yoğun ilgisi nedeniyle semtte yeni apartmanlar almaya başladı.

Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde Tahtaki Yokuşu'nda eski bir evi satın alıp yıktırdı ve bölgedeki dördüncü apartmanının temelini attı.

30 MİLYONLUK YATIRIM

Altı katlı yeni bir apartman yaptıran Kenan İmirzalıoğlu, inşaat devam ederken yeni binasının arka tarafındaki küçük tek katlı atıl binayı da satın aldı. İmirzalioğlu'nun Cihangir'deki dört apartmanının değerinin 30 milyon lirayı bulduğu söyleniyor.

KOMŞULAR ŞİKAYET EDİYOR

Bu arada ünlü sanatçının komşuları, "Daracık yere altı katlı apartman dikiyor, devamlı borumuz patlıyor, kablolarımız kopuyor" diye şikayet ediyor. Komşular durumdan pek hoşnut olmasa da, Cihangir'in yeni emlak kralı Kenan İmirzalıoğlu oldu!

Kaynak: Habertürk
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kenan İmirzalıoğlu'nu 'kral' yapacak yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN