Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Selenium Ataköy'ün 2 ayda yarısı satıldı

Giriş Tarihi: 4.6.2014
İstanbul' un merkezi lokasyonlarında gayrimenkul yatırımları gerçekleştiren Aşçıoğlu Grubu'nun yeni projesi Selenium Ataköy'de 160 dairenin 81'i 2 ayda satıldı. Aşçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, "Nisan ayında satışa çıktığımız projedeki konutların yüzde 50'sini sattık. Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden yatırımcımız var" dedi. Aşçıoğlu, yüzde 50 kat karşılığı inşa edilen projeden Amerika'dan bir yatırımcının 8 daire aldığını da söyledi.

TAVANI 6.20 mETR E

Yatırım değeri 130 milyon dolar olan projede satış rakamı daire tipine ve konumuna göre değişiklik gösteriyor. Dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin 250, 6.20 metre tavan yüksekliği bulunan loft dairelerinki ise 10 bin liradan başlıyor. Fiyatların şimdiden yüzde 20-25 arasında arttığını dile getiren Yaşar Aşçıoğlu, "Biz her projemizde olduğu gibi bunda da müşterilerimize en az yüzde 45-50 prim vaat ediyoruz" dedi.

'YENİ PROJELER GELECEK'
Firmanın yeni projelerinden bahseden Yaşar Aşçıoğlu, Bakırköy'ün İstanbul'un en önemli bölgelerinden biri olduğunu dile getirdi. Bölgenin yeni imar planı nedeniyle gelişime çok açık olduğunu söyleyen Aşçıoğlu, "Firma olarak Bakırköy'e ağırlık vereceğiz. Çalışmalarımıza yoğun olarak başladık. Hatta yeni bir arsa almak için görüşmelerimiz sürüyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Selenium Ataköy'ün 2 ayda yarısı satıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN