Yenişehir'e yeni yatırım

Başakşehir Hoşdere 2. etapta inşaatına başlanan Bahçekent Flora projesi satışa çıktı. Toplam 875 konuttan oluşan projede 50 bin metrekarelik ticari alanlar da bulunuyor

Giriş Tarihi: 11.6.2014
Emlak Konut GYO'nun ihale ettiği Başakşehir Hoşdere 2. etapta yer alan Bahçekent Flora projesi satışa çıktı. İhaleyi 320 milyon lira toplam gelir beklentisiyle kazanan İz-ka İnşaat ve Dağ Mühendislik, yanlarına Sıtar İnşaat'ı da ortak alarak, projenin çalışmalarına başladı. İstanbul'un planlanan yenişehir bölgesinde yer alan projede toplam 875 konut ve ticari alanlar bulunuyor. İz-ka İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yeşil, "Hoşdere Bölge Parkı'na komşu bir noktada konumlandırdığımız projemiz, 22 bin metrekarelik rekreasyon alanıyla bütünleşen bir yapıya sahip. Projede konutların yanı sıra 50 bin metrekarelik ticari alanlarımız da bulunacak" dedi. Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, "Bu bölge, 3'üncü Köprü, 3'üncü Havalimanı ve metro hattıyla benzersiz bir bölge haline geldi. Biz ortaklık olarak, bölgenin geleceğine inanıyoruz" dedi. Sıtar İnşaat Genel Müdürü Müslim Güzel ise, projede evsel atıklar için otomasyon, ortak alanların aydınlatılması için güneş panelleri ve elektrikli araçlar için şarj üniteleri bulunacağını söyledi.

METREKARESİ 2 BİN LİRA
Projede metrekare fiyatları 2 bin liradan başlarken, konut fiyatları da 150 bin ile 410 bin lira arasında değişiyor. Büyüklükleri 65 ila 187 metrekare arasında değişen daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle alıcı buluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenişehir'e yeni yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN