BatıMahal'e fuarda yoğun ilgi

Büyükçekmece Göl Vadisi'nde panoramik göl manzaralı BatıMahal projesi, CNR Emlak Fuarı'nda yerli ve yabancı yatırımcının yoğun ilgisi ile karşılaştı

Giriş Tarihi: 6.11.2015
BatıMahal'e fuarda yoğun ilgi
4-8 Kasım 2015 tarihleri arasında düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda tanıtımı yapılan BatıMahal villaları, yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gördü. Proje, 400 dönüm içinde 150 özel villadan oluşuyor. Bin 700 ila 3 bin 500 metrekare arasında değişen geniş müstakil bahçelere sahip olan Batı Mahal villalarının Katie, Jasmine ve Ilaria olmak üzere üç modeli bulunuyor. Katie modelinin brüt genişliği 464 metrekare, neti 351metrekare, Jasmine modelinin brütü 507 metrekare, neti 377 metrekare, Ilaria modelinin brütü ise 586 metrekare, neti 454 metrekareye ulaşıyor.

7.2 tavan yüksekliği

BatıMahal bünyesinde yer alan villaların galeri tavan yüksekliği 7.2 m, salon tavanı yüksekliği 2.92 m, giriş holü yüksekliği ise 3.15 m olarak dikkat çekiyor. Söz konusu oranlar dolayısıyla hacimsel olarak villalar yüzde 30 daha büyük yaşam alanı sunuyor. Bununla birlikte, emsal projelerde brüt değere yaşam alanı ile ilgili olmayan garaj gibi birimler dahil ediliyor, ancak BatıMahal bünyesinde yer alan villa modellerinin brüt ve net değerleri yalnızca yaşam alanlarını kapsıyor.

90 milyon dolarlık yatırım

Büyükçekmece'de 90 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen BatıMahal projesinin satışlarının yarısından fazlası tamamlandı. Ödemeler yüzde 30 peşinle sabit kur üzerinden vadeyle yapılıyor. İnşaat seviyesi yüzde 70'i aşan villalar için ise 180 aya kadar TL vade imkânı sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BatıMahal'e fuarda yoğun ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN