Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fiyat artışı olmayacak

Giriş Tarihi: 25.5.2018
Fiyat artışı olmayacak
Teknik Yapı, toplam 7 projesinde uygulamaya başladığı yüzde 5 peşinat, yüzde 0.98 faiz ve yüzde 20 indirim kampanyasına katılacakları döviz artışı ve enflasyondan korumak için fiyat artışı yapmamayı da taahhüt ediyor. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, "Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak" kampanyasının bugüne kadar gerçekleştirilenler arasında en anlamlı ve müşteri açısından en cazip olan kampanya olduğunun altını çizdi. Söz konusu kampanyada tüm kazançların konut talep edenlere yönlendirildiğini vurgulayan Durbakayım "Şimdiye kadar olan kampanyalarda konut faizini düşük tutmak için firma olarak bankalara ödediğimiz yüzde 6- 11 arasında katkı paylarını, bu kampanyada müşteriye yansıtma kararı aldık. Diğer taraftan her kampanyada standart olarak yapılan peşin alımlardaki yüzde 10-14 arasında indirim oranını da buna ekleyince, konut alıcıları açısından yüzde 20 oranında bir avantaj ortaya çıktı. Müşterilerimize sadece miktar olarak desteğimiz bununla sınırlı kalmadı. Banka kredili satışlardaki yüzde 20 olan yasal faizi yüzde 5'e indirdik. Yüzde 15'lik oranı da 36 ay vadeye 0 faizle yayarak finansman maliyetini de biz üstlendik" açıklamasını yaptı.

TÜM PROJELERDE GEÇERLI
Kampanyanın Teknik Yapı çatısı altında gerçekleştirilen tüm projelerde geçerli olduğunu kaydeden Durbakayım, ancak satışların sınırlı sayıda daireyi kapsadığını söyledi. Mayıs ayının ilk haftasından itibaren yaklaşık 90 dairenin bu avantajlarla satıldığı bilgisini paylaşan Durbakayım, ramazan sonuna kadar 450 daire satışının hedeflendiğini aktardı.

3.5 MILYARLIK SATIŞ OLUR
Kampanya dahilinde her firmanın en az 100 daire satması durumunda, toplamda 3 - 3.5 milyar liralık bir satış rakamının oluşacağını söyleyen Durbakayım "Kampanyanın tüm sektörlere örnek olması gerektiğini düşünüyorum" dedi. Teknik Yapı, "Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak" kampanyasına YücelPark, Deluxia Park Residence, Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Metropark, Evora İstanbul, Evora Denizli ile katılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fiyat artışı olmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN