Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TSO’dan TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Taşdemir’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.3.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:47
Erzincan TSO’dan TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Taşdemir’e Ziyaret
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Kalbur ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Taşdemir’i Ankara’da ziyaret ettiler.
Erzincan Ekonomisi ve Erzincan TSO’nun çalışmaları hakkında TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Taşdemir’e bilgiler veren Başkan Kalbur şu görüşlerde bulundu; “Bizler Erzincan için buradayız, Erzincanlılar için sizlerin yanınızdayız. Amacımız Erzincan’dan Ankara’ya bir bürokrat köprüsü kurmaktır. Erzincan’ı sizlerden alacağımız destek ve güvenle kalkındırmak, yatırım, eğitim, kültür ve turizm şehri yapmaktır. Bu konuda atacağımız her adımda siz değerli Erzincan’lı bürokratlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Taşdemir, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin kalbur ve Yönetimine teşekkür ederek şu görüşlerde bulundu; “Uzun yıllar Erzincan da görev yaptıktan sonra şimdi Ankara’dayım. Hemen hemen tüm ilçelerde görev yaptım, memleketimi ve tüm ilçelerini çok iyi bilir, insanlarını çok iyi tanırım. Memleketimin suyu sert insanı merttir. Erzincan’dan Ankara’ya kurmak istediğiniz bürokrat köprüsünde benimde olmam, can Erzincan’ımız için yapılacak olan her çalışmada benimde bulunmam bana gurur verir” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan TSO’dan TEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Taşdemir’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN