Üniversitesi “Rlc Günleri” Etkinliğinde

Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Erzincan Üniversitesi “Rlc Günleri” Etkinliğinde
Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencilerinden Abdulmuttalip Bülgen, Yıldız Teknik Üniversitesinin düzenlediği “RLC Günleri” etkinliğine katıldı.
2005 yılında ’’Elektronik Günleri’’ adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile başlayan ve zamanla elektrik, elektronik, otomasyon sistemleri ve bilişim alanlarını da inceleyen geniş kapsamlı bir etkinlik haline gelen “RLC Günleri”, Türkiye’de öğrenci, firma ve akademisyen işbirliğine olanak sağlaması bakımından önemli bir yere sahip. Bu yıl 11.’si düzenlenen “RLC Günleri”nde birçok farklı etkinlik gerçekleştirildi.
Etkinliklere Üniversite adına katılan Mühendislik Fakültesi Öğrencisi Abdulmuttalip Bülgen, etkinlikler kapsamında düzenlenen programların çok verimli geçtiğini belirterek, “Sadece Derse Girilerek Mühendis Olunmaz’’ sloganı ile yola çıkan etkinlik, bugün Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden biri olmuş durumda. Etkinliğe katılan mühendis adayları burada önemli bir vizyon kazanıyor. Bunun yanı sıra Türkiye’nin önde gelen CEO’ları ile bir araya gelip onların başarı hikayesin dinledik ve onlardan ilham alabildik” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan Üniversitesi “Rlc Günleri” Etkinliğinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN