Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kahraman Bir Dizi Açılış Programına Katıldı

Giriş Tarihi: 17.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 17.3.2015 17:09
Vali Kahraman Bir Dizi Açılış Programına Katıldı
Valisi Süleyman Kahraman Erzincan merkezinde faaliyete başlayan bir dizi işletmenin açılışını gerçekleştirdi.
Erzincan Milletvekili Muharrem Işık, Erzincan Belediye Başkan Cemalettin Başsoy ve il protokolünün de eşlik ettiği açılışlarda açılış kurdelesini kesen Vali Kahraman, işletmelerde incelemelerde bulundu, yetkililerden işletmeler hakkında bilgi aldı.
Açılışlarda vatandaşlar ve çevre esnafı ile de görüşen Vali Kahraman vatandaş ve esnafların istek ve sorunlarını dinledi. Açılışların ardından bir konuşma yapan Vali Kahraman; “İlimize yapılan her türlü yatırımları Valilik olarak destekliyorum, Erzincan ili dışında yaşayan tüm Erzincanlı iş adamlarını da Erzincan’da yatırım yapmaya davet ediyorum. Firma sahiplerine ilimizdeki bu yatırımlarından dolayı tebrik ediyor, Vatanımıza, Milletimize, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise konuşmasında, “Ülke ekonomisindeki istikrar ve güven, yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımızın artık geleceğe güvenle bakabilmelerine ve yatırımlarını daha rahat planlayabilme imkânı sağlamaktadır” dedi.
Açılışların ardından Vali Kahraman, Başkan Başsoy ile birlikte Ermerkez arkasında yapımı biten yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını incelendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kahraman Bir Dizi Açılış Programına Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN