Tıp Kadrosundan Tıp Korosu

Giriş Tarihi: 21.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Tıp Kadrosundan Tıp Korosu
14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Üniversitesi’nde bayram kutlaması yapılarak “Tıp Korosu” konseri verildi.
Erzincan Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından düzenlenen ve katılımcıların hoşça vakit geçirdiği “Tıp Korosu” konseri programında konser solistleri verdikleri performans ile büyük beğeni alarak takdir topladı.
Erzincan Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen kutlama konserine Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Mesut Turan, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalkan, Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Abdulkadir Çoban, fakülte dekanları, kurum ve kuruluş müdürleri, öğretim elemanları, sağlık çalışanları, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Konser şefliğini Doç. Dr. Ersan Çiftçi’nin yaptığı ve koro solistleri içinde profesörlerinden, sağlık memurlarına kadar her branşta tıp heyetinin bulunduğu Üniversite “Tıp Korosu” konseri iki bölüm halinde ve 16 Türk sanat müziği eseriyle icra edilirken kutlama programının bölüm arasında ise katılımcılara kokteyl ikramında bulunuldu. Programın sonunda ise Erzincan Üniversitesi Rektörü İlyas Çapoğlu tarafından Koro Şefi Ersan Çiftçi’ye çiçek sunumu yapılarak konsere son verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tıp Kadrosundan Tıp Korosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN