Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kars Belediyesi Belediyesinin Toplu Taşımalarını Örnek Alıyor

Giriş Tarihi: 26.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Kars Belediyesi Erzincan Belediyesinin Toplu Taşımalarını Örnek Alıyor
Belediyesinin toplu taşıma alanında gerçekleştirdiği dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi almak amacıyla Erzincan’a gelen Kars Belediye Başkan Yardımcısı Arda Soner Tatlı, Kars Belediyesi Ulaşım Müdürü Rahman Sönmez Kaya ve Kars Belediyesi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Erzincan Belediyesini ziyaret etti.
Konu hakkında bilgi almak amacıyla Belediye Başkan Yardımcısı Halit Mutlu, Belediye Başkan Danışmanı Seyfullah Kaban, Zabıta Müdürü Erol Şahin, Ulaşım Birimi görevlisi Mehmet Polat ve Kent İçi Ulaşım Kooperatifi Başkanı Mehmet Albayrak ile görüşmeler yaptılar.
Toplantının ardından bir açıklama yapan Kars Belediye Başkan Yardımcısı Tatlı “Şehrimizde toplu taşıma sistemine ait yeni planlamalarımız var. Erzincan’da da yakın zamanda bir dönüşüm gerçekleştiğini biliyoruz. Bu çalışmaları yerinde inceledik. Tecrübelerden faydalanmak istedik.”dedi
Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Halit Mutlu da şehirde başarılı ve sorunsuz bir dönüşümün gerçekleştirildiğini, bu çalışmalarda elde edilen tecrübeleri paylaşmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.
Toplantı, kısa süren sohbetin ardından sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kars Belediyesi Erzincan Belediyesinin Toplu Taşımalarını Örnek Alıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN