Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

Giriş Tarihi: 28.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı Esnaf Odaları Birliği Toplantı Salonunda yapıldı.
Kooperatiften kredi kullanan esnafların katıldığı toplantının Divan Başkanlığını Erzurum Doğu Bölge Birliği Başkanı Hüseyin Akal, Katip Üyelikleri ise Fatin Topçu ile Ömer Özdemir Yaptı.
Genel Kurulda konuşan Doğu Bölge Birliği Başkanı Hüseyin Akal, Esnafa sağlanan düşük faizli kredi hakkında bilgi vererek bu kredi imkanı ile Esnaf ve Sanatkarın rahat bir nefes aldığını dile getirdi.
Toplantıda Gelir gider tabloları, Denetim Kurulu Raporu, Tahmini Bütçe okunarak Genel kurula katılanlar tarafından ibra edildi.
Dilek ve Temenniler bölümünde konuşan Kooperatif Başkanı Mahmut Özdemir, Kredi kullanan esnafların taksitlerini zamanında yatırmalarını isteyerek, kredi faizinin yıllık %4, 2-3 ve 4 yıl için %5, Gecikme faizinin ise %27 olduğunu ifade ederek, borç zamanında ödenmeyince %27 Gecikme faizi işliyor. Bu faizle karşılaşmamak için esnafımız taksitlerini zamanında yatırmalı diye konuştu. Taksitler ödenmeyince icra takibi yapmak zorunda olduklarını belirten Özdemir, kredi kullanan esnafları ödeme konusunda uyardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnaf Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN