Alparslan Türkeş Ölümünün 18. Yılında ’da Yad Edildi

Giriş Tarihi: 4.4.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Alparslan Türkeş Ölümünün 18. Yılında Erzincan’da Yad Edildi
Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu Alparslan Türkeş ölümünün 18. yıldönümünde bir araya gelen MHP il ve ilçe teşkilatları tarafından yad edildi.
Erzincan Ülkü Ocakları tarafından Cumhuriyet Meydanında düzenlenen anma törenine Milliyetçi Hareket Partisi il, ilçe, teşkilatının yanı sıra birçok vatandaş katılım gösterirken törende Alparslan Türkeş’in fotoğraf sergisi sunuldu.
Erzincan Ülkü Ocakları İl Başkanı Çağatay Mutlu gerçekleştirilen törende bir konuşma yaparak şu açıklamalarda bulundu; “Merhum başbuğumuz yaşadığı süreç içerisinde ortaya koyduğu görüş ve fikirleriyle sadece Türkiye için değil Türk Dünyası ve esir Türkler için bir ümit kaynağı, bir rehber olmuştur. Merhum başbuğumuz Türk tarihinin birikimini ve kültürünü günümüz siyasi hayatına taşıyan büyük bir siyasetçi ve büyük bir Türk milliyetçisidir. Geçen her gün Başbuğumuzu haklı çıkarmış Türk dünyası onu daha çok arar olmuştur. Onun bize miras bıraktığı yolda bizlere düşen görev bu yolda ilerlemekle birlikte bütün şer odaklarına rağmen Başbuğumuzun adını ve mirası olan ülkücü hareketi yaşatmaktır.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alparslan Türkeş Ölümünün 18. Yılında Erzincan’da Yad Edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN