Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TSO’nun Yeni Başkanı Süleyman Sarak Oldu

Giriş Tarihi: 4.4.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Erzincan TSO’nun Yeni Başkanı Süleyman Sarak Oldu
17 Mart 2015 tarihinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve Yönetim Kurulunun istifa etmesinin ardından Yüksek Seçim Kurulun belirlediği tarih olan 2 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilen seçim ile Erzincan TSO’nun yeni Başkanı Süleyman Sarak oldu.
Süleyman Sarak ve Orhun Erten’in aday olduğu seçim, Yüksek Seçim Kurulu gözetiminde TSO Toplantı salonunda yapıldı. Meclis Üyeleri arasında yapılan ve 28 oyun kullanıldığı seçimde oyların 17 sini alan Süleyman Sarak Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasının yeni Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
Yapılan seçimin ardından bir açıklama yapan yeni Başkan Sarak “Demokratik bir seçimi daha gerçekleştirerek hizmet yarışında bugün devraldığımız bayrağı daha ileriye taşıyarak Erzincanımızın tüccar ve sanayicisine hizmet etmek için bu yola çıktık.
Meclis Üyelerimizin takdiriyle kalan süreyi tamamlamak için odamıza, üyelerimize ve şehrimize hizmet etme görevini üstlendik. Yeni dönemde görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyor, odamıza hizmet etmek için yüklendikleri bu sorumluluk için teşekkür ediyorum. Yapılan bu seçim bir hizmet yarışıdır. Bu yarışta meclisimiz bayrağı bize devretti. Aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak için görev süremiz boyunca uzlaşmacı, katılımcı ve paylaşımcı olmaya gayret göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Bu duygu ve düşüncelerle beni bu göreve layık gören Meclis Üyelerimize, Erzincan halkına, seçim süresince desteğini bizden esirgemeyen esnaf tüccar ve sanayici üyelerimize, seçimimizde görev alan seçim kurulu yetkililerine, geçmişte odamızda görev alan tüm başkan, yönetim kurulu ve meclis üyelerine, oda çalışanlarımıza, basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan TSO’nun Yeni Başkanı Süleyman Sarak Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN