Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Polis Sergisi

Giriş Tarihi: 8.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:42
Erzincan’da Polis Sergisi
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle polislerin kullandığı araç ve gereçlerin sergisi açıldı.
İl Emniyet Müdürlüğü binasında düzenlenen tören ile serginin açılışı yapıldı. Serginin açılışına Vali Süleyman Kahraman, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir, Jandarma Albay Sedat Uzuncezar, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve polisler katıldı.
Düzenlenen serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından polisler tarafından kullanılan araç ve gereçler sergilendi. Sergide görevliler davetlilere sergilenen ürünlerle ilgili bilgi verilerek Türk Polis Teşkilatının tanıtım sunumu izletildi.
Program akabinde emniyet binası dışına kurulan Kızılay çadırında Vali Süleyman Kahraman, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci kan vererek kendilerine ikram edilen bisküvi ve gazozdan içti.
Vali Süleyman Kahraman burada yaptığı konuşmasında polis teşkilatının kuruluşunun 170. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, vermiş olduğu kan bağışının ihtiyaçlı vatandaşlara bir can olması dileğinde bulundu.
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise konuşmasında yardıma muhtaç insanlara hep Kızılay’ın yetiştiğini ifade ederek polis teşkilatının yapmış olduğu bu organizasyondan ötürü de tüm emniyet teşkilatına teşekkür ederek kuruluşunun 170. kuruluş yıldönümünü kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan’da Polis Sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN