Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kahraman’dan Evde Bakım Hastalarına Ziyaret

Giriş Tarihi: 13.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 22:39
Vali Kahraman’dan Evde Bakım Hastalarına Ziyaret
Hasta ve yaşlı ailelere yönelik ziyaretlerini sürdüren Vali Kahraman, Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.
Sosyal sorumluluk kapsamında hasta ve yaşlı ailelere yönelik ziyaretlerini sürdüren Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.
Erzincan Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mehmet Oğuz Çetin’in de katıldığı ziyaretlerde Erzincan Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Evde Bakım Hizmetleri biriminden hizmet alan yaşlı ve yatalak hastaları ziyaret eden Vali Kahraman, hastalar ile tek tek görüşerek, hastaların sorunlarını ve sıkıntıları dinledi, hastalar hakkında Halk Sağlığı Müdüründen bilgiler verdi.
Erzincan genelinde bulunan ve Evde Bakım Hizmetlerinden yararlanan tüm hastaları tek tek gezerek ziyaret edeceklerini belirten Vali Kahraman, “Erzincan’da ihtiyaçlı, yaşlı ve hasta ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda her konuda ve her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kahraman’dan Evde Bakım Hastalarına Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN