Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şoförler Odası Başkanı Limon KPSS Sınavı İçin Şoförleri Uyardı

Giriş Tarihi: 3.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 22:40
Erzincan Şoförler Odası Başkanı Limon KPSS Sınavı İçin Şoförleri Uyardı
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Erzincan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bedir Limon hafta sonu yapılacak olan 2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı dolayısıyla sürücüleri uyarmak adına yazalı mesaj yayımladı.
Ülke genelinde 1 milyon civarında Üniversite mezununun katılacağı 2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavı 4- 5 Temmuz tarihlerinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturum şeklinde yapılacağına dikkat çeken Başkan Limon, “bu sınavlarda, sizin evlatlarınız, aile yakınlarınız da olabilir. Lütfen, gerekmedikçe korna çalmayın, çocuklarımızın dikkatini dağıtıp, emeklerini zayi etmeyin.” diyerek tüm sürücüleri dikkatli ve duyarlı olmaya çağırdı.
Limon, sınav günleri, trafikteki yoğunluğun sıkışıklığa yol açabileceğine da işaret ederek şunları kaydetti; "KPSS nedeniyle, öğrenciler ve yanlarında gelecek velileriyle birlikte yaklaşık 1 milyon insan sınav yerlerine gidecektir. Sınava girecek evlatlarımız ve beraberinde gelecek aileleri, sabah evden normalden biraz daha erken çıkmalıdır. Toplu taşımacı şoför esnafımız ile şehirde araç kullanacak sürücülerimiz de, Sınavın sabah oturumları saat 9.30’da, öğleden sonra oturumları saat 14.00’te başlayacağından sınav zamanı okul önlerinde ve yakınlarında yüksek sesle müzik dinlememeli, klakson ve korna çalmamalıdır. Bu durum, tüm öğrencilerimizin yararına olacaktır. Ayrıca, sınav yapılan yerlerin yakınlarında aynı şekilde sınav saatlerinde gürültü yapan çalışmaların durdurulması için tedbir alınmalıdır? Diyerek bu vesile ile sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan Şoförler Odası Başkanı Limon KPSS Sınavı İçin Şoförleri Uyardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN