Genç Bilim İnsanı Türetken AK Parti Aday Adayı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:17
Genç Bilim İnsanı Türetken AK Parti Aday Adayı
25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde aday adaylığını açıklayan bilim insanı Prof. Dr. Bahattin Türetken, ilçe teşkilatlarını, kurum ve kuruluşları ve basın temsilcilerini ziyaret ediyor.
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak Genel Seçimlerde Ak Parti’nden aday adayı olan Prof.Dr.Bahattin Türetken , İhlas Haber Ajjansı (İHA) Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Prof.Dr.Bahattin Türetken ve beraberindekilerle sohbet eden İHA Bölge Müdürü Ayhan Türkez 25.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Erzurum’a hayırlı olmasını diledi.
Erzurum’a hizmet etmek için milletvekili aday adayı olduğunu ifade eden Prof.Dr.Bahattin Türetken, bir Erzurumlu olarak, yıllardır çalıştığı bilim ve teknoloji alanında Erzurum için yeni bir heyecanı taşımak istediğini; bu noktada sorunları, çözüm yollarını bildiği için milletvekili aday adayı olmaya karar verdiğini ifade ederek, ‘Bizim vekilliğimiz vatanımıza, milletimize adaylık yolunda’ aday adayı olduğunu söyledi.
Erzurum’un; hayvancılık, tarım ve kış turizminin yanı sıra orta ve büyük ölçekli teknoloji ürünleri için bir merkez olması için yola çıktığını belirten Prof.Dr.Bahattin Türetken; aday adaylığı olsun, sonra yaşanacak süreç olsun her zaman Yeni Türkiye sevdası için çalıştığını ve çalışmaya devam edeceğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç Bilim İnsanı Türetken AK Parti Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN