Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Smmo’dan Saldırıyla Kınama

Giriş Tarihi: 19.2.2015 15:28
Smmo’dan Saldırıyla Kınama
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO)Başkanı Orhan Akgüloğlu, “Aziziye İlçe Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’a yapılan menfur silahlı saldırıyı tel’in ediyor, acil şifalar diliyoruz.” dedi
Aziziye İlçe Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’a yapılan silahlı saldırıya tepki yağıyor. ’un en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ndan saldırıyı telin eden açıklama geldi. Başkan Orhan Akgüloğlu “Aziziye İlçe Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’a yapılan saldırı Erzurum’a yapılmıştır.” vurgusuyla, saldırganın en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.
Güven ve huzurun adresi olarak bilinen Erzurum’un bu imajına gölge düşüren her kişinin en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğine vurgu yapan Akgüloğlu, “Bir Erzurum sevdalısı olarak bu talepte bulunmak bizlerin en doğal hakkıdır. Yöneticisine, alimine, saygısıyla öne çıkan Erzurum’da, bir Belediye Başkanına makamında yapılmış silahlı saldırı, Erzurum’a ve Erzurumluya yapılmıştır. Saldırganın en ağır şekilde cezalandırılmasını bekliyor, Başkan Muhammed Cevdet Orhan’a acil şifalar diliyoruz.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Smmo’dan Saldırıyla Kınama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN