Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pasinler 13 Mart İlkokulundan Velilere Seminer

Giriş Tarihi: 12.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:34
Pasinler 13 Mart İlkokulundan Velilere Seminer
Pasinler 13 Mart İlkokulunda, okul idaresince “Hep Birlikte Daha İyiye” parolasıyla velilere yönelik bir seminer gerçekleştirildi.
13 Mart İlkokulu velilerine yönelik "Aile Tutumu, İletişim, Öğrenci Gelişim Süreci, Etkili Ders Çalışma Kriterleri" konularında, Yakutiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nden psikolojik danışman ve rehber öğretmen Muhsin Erhan tarafından seminer verildi.
Veliler tarafından yoğun ilgi gösterilen seminerde, okul velileri doyurucu bilgiler edindiklerini ve bu tip seminerlere, katılınca ihtiyaçlarının olduğunun daha da farkına vardıklarını, faaliyetten oldukça memnun olduklarını belirttiler. Okul Aile Birliği Başkanı Şinasi Deniz; “ Okul müdürüne, bu faydalı seminer için tüm velilerimiz adına çok teşekkür ediyorum.” ifadesinde bulundu.
Okul Müdürü Murat Öztürk ise “Okul - veli - öğrenci üçlüsünün etkili iletişim halinde olması, eğitimin olmazsa olmazlarındandır. Bilinçli olumlu davranış sergileyebilmek, sağlıklı ve pozitif bir okul iklimi geliştirmek için çok önemlidir.” dedi. Öztürk; “Hep birlikte, öğrencilerimize daha faydalı olabilmemiz adına gerçekleştirdiğimiz seminere katılım ve desteklerinden dolayı, başta Sayın Muhsin Erhan olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İmran Taşbaşı’ya, Şube Müdürümüz Orhan Beyazlı’ya, Okul Müdür Yardımcısı Erdem Çakıcı ve tüm öğretmen arkadaşlarıma ve özellikle de sayın velilerimize teşekkür ediyorum.” diyerek teşekkürlerini sundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pasinler 13 Mart İlkokulundan Velilere Seminer
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN