Prof. Dr. Karagöl’den Temayül Teşekkürü

Giriş Tarihi: 24.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 12:53
Prof. Dr. Karagöl’den Temayül Teşekkürü
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl, milletvekili adaylarının belirlenmesinde sivil toplum örgütlerinin yapılan temayül yoklaması sonrası oy kullanan ve kendisine destek olan tüm vakıf, oda ve derneklere teşekkür etti.
Genel seçimler öncesinde hazırlıklarını sürdüren AK Parti, dün STK’ların kapısını çaldı. Türkiye genelinde ilk defa Sivil Toplum Kuruluşları’nın oylarla fikrini alan AK Parti, sandıkları mühürleyip genel merkeze gönderdi. Kendilerine ve AK Parti’ye yoğun ilgiden ötürü teşekkür eden AK Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Erdal Tanas Karagöl, bu katılımın önümüzdeki günlerde yapılacak hizmetlere büyük katkı sunacağını söyledi.
STK’larla ortak hareketin bölge ve il ekonomisine büyük katkı sunacağını ifade eden Prof. Dr. Karagöl, “Öncelikle partimizi ve bizleri yalnız bırakmayan, gelip sabahın köründe birliğe beraberliğe, yarının kalkınmış Türkiye’sine oylarıyla destek veren bütün sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Partimiz kurulduğu günden beri hep yanımızda olan değişime, kalkınmaya katkı sağlayan STK’larımız, 2023 Türkiye’sinde yine ortak çalışacağımız, sık sık fikirlerini alacağımız kuruluşlar olacaktır. Bizde yetki verildiği taktirde bundan sonra ilimize yapılacak teşvik ve yatırımlarda STK’larımızla ortak çalışacağız. Sizler partimizin ve bizlerin arkasında durduğunuz müddetçe biz bir nefer gibi kapı kapı dolaşıp, öncelikli sorunlarımızı tespit edip hedefe doğru hep birlikte gideceğiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Karagöl’den Temayül Teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN