Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Korkut, Projelerini Mühendislere Açıkladı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Korkut, Projelerini Mühendislere Açıkladı
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İnşaat Mühendisleri Şubesi üyeleriyle toplantı yaparak çalışmaları hakkında bilgi verdi. Korkut, "Projelerimizi, yapacaklarımızı aktardık, önümüzdeki dönem ortaya koyacaklarımızı paylaştık. Toplumun her kesiminden olduğu gibi meslektaşlarımızdan da eleştiri ve öneriler bekliyoruz." dedi.
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Abdulkadir Orhan, Melih Harmancık, Serhat Kılıç, Arif Emre Sağsöz ve üyelere çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı. Oda Yönetim Kurulu ve üyelerle projeleri v hedeflerini paylaşan Ali Korkut, teknik insan olarak olumlu katkı ve tenkit istedi. Ali Korkut, "Murat Paşa Camii ve Hamamı, Cennet Çeşme Sokak, Boyahane Hamamı ve Camii, Gürcükapı Cami Çevresi Meydan Peyzaj Projesi, Gümrük Hanı, Hamamı ve Camii Meydan Projeleri, Üç Kümbetler Projesinin yapım süreci, Hacıcuma - Taş Mescit Kentsel Dönüşüm ve yapım Projeleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulundum. Toplumun her kesiminden olduğu gibi teknik insanlardan da destek, eleştiri bekliyorum. Biz bugüne kadar projelerimizi, hizmetlerimizi halkımızla birlikte, onların görüşlerini de alarak yapmayı şiar edindik. Bundan böyle de aynı yolda ilerleyeceğiz. Elbette ki teknik olan insanlarımızın eleştirileri, önerileri daha değerli bizim için" şeklinde konuştu.
Mühendisler Odası Yöneticileri yapılan çalışmalarla ilgili olarak belediye başkanının bilgi vermesini olumlu bulduklarını söylediler. Oda yönetimi, "Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’a verdiği bilgiler, bilgilendirmeler için teşekkür ediyoruz. Projeleriyle ilgili olarak oldukça değerli bilgiler aldık. Bizde oda olarak veya birey olarak görüş, eleştirilerimizi mutlaka ileteceğiz. Bu anlayış ve ön görü nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz" dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Korkut, Projelerini Mühendislere Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN