Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OSB Genel Kurulu Yapıldı

Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:19
Erzurum OSB Genel Kurulu Yapıldı
1. Organize sanayi bölgesi genel kurulu yapıldı. Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi katılımcıları, 2013 yılından beri bölgenin yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Zafer Er Güney’e bir kez daha büyük destek verdi.
Yıllardır kongrelerde, Başkan adayları arasında ezeli rekabetlerin yaşandığı Erzurum OSB seçimleri bu sene sakin bir şekilde yapıldı. İki yıldır başkanlık görevini sürdüren Zafer Ergüney, tek liste halinde girdiği seçimlerden güven tazeleyerek oy birliğiyle yeniden başkan seçildi.
Seçimlerin sonuçlanmasından sonra Zafer Ergüney delegelere yönelik yaptığı teşekkür konuşmasında, bu yıl yapılan seçimlerin kardeşlik ortamında geçmesi daha önceki yıllarda yaşanan sıkıntıların yaşanmaması sebebiyle mutluluğunu dile getirerek, “Sanayicimizin bize olan güveninin katlanarak arttığını görmek, çok gurur verici. Bu güvene teşekkür ediyor ve aynı yönetim anlayışıyla birçok projeyi daha başarıyla hayata geçirmeye çalışacağımıza söz veriyoruz” dedi.
Genel kurul sonunda Yönetim kurulu üyeliklerine, Yunus Bayramoğlu, Ahmet Altan, Şener Ardahanlı, İrfan Kemal Deniz, Fatih Yılmaz ve M.Seid Gülakar seçilen isimler oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzurum OSB Genel Kurulu Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN