Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kitap Okuma Yarışması

Giriş Tarihi: 30.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Kitap Okuma Yarışması
Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Mavi kartaneleri-2015 projesi kapsamında, Gazi Ortaokulu’nda kitap okuma yarışması düzenledi.
Yapılan bu yarışma ile öğrencilere kitap okuma alışkınlığının kazandırılması, zamanlarını iyi değerlendirme, okuduğunu anlama ve ifade etme, Toplum karşısında heyecanını yenme ve öz güvenini artırma gibi becerileri elde etmeleri amaçlandı.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü 25/12/2014 tarihinde başlayan ve 2015 yılı Mart ayına kadar toplam dokuz hafta 18 saat süresince 42 öğrenciyle kitap okuma faaliyeti gerçekleştirip, toplamda faaliyete 8 saat ve üzeri katılım sağlayan 11 öğrenci ile kitap okuma yarışması düzenlendi.
Yarışmaya katılan 11 öğrenci kendi seçtiği kitapları yarışma komisyonu üyeleri karşısında anlattı. Yarışmaya katılan 11 öğrencinin tamamına mavi kartaneleri yeleği hediye edildi. Komisyon tarafından, yarışma sonucunda dereceye giren ve Birinci olan Esma Nur Yıldız’a Mp3, 2. olan Umut Can Kasta’ya Eşofman Takımı ve Üçüncü olan Ahmet Şen’e futbol topu hediye edilmiştir
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kitap Okuma Yarışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN