Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TDP’den Bilgilendirme Sunumu

Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
TDP’den Bilgilendirme Sunumu
İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğünce vatandaşların bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetleri kapsamında Erzurum Lisesi Konferans Salonunda Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik sunum yapıldı.
Suç oluştuktan sonra değil, suç oluşmadan tedbirimizi alalım prensibini gözeterek başlatılan kurum sunumları Arkeoloji Müze Müdürlüğünde, ÇAYKUR Bölge Müdürlüğünde, 12. Karayolları Bölge Müdürlüğünde, Orman Bölge Müdürlüğünde, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde, TCDD Müdürlüğünde ve Erzurum Lisesinde Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik yapıldı.
Sunumlarda; Toplum Destekli Polislik ve mahalle polisliği nedir? evden, iş yerinden ve otodan hırsızlıklara karşı alınması gereken önlemler, telefon ve internet dolandırıcılığına karşı alınacak tedbirler ve güvenli internet kullanımı gibi önemli konularda kurum personeline bilgilendirme yapılmış olup 370 idareci ve öğretmenin katıldığı sunum sonunda katılanların soruları cevaplandırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TDP’den Bilgilendirme Sunumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN