Kocaeli ASP Spor Kulübü’nden Abdulhakimoğulları’na Ziyaret

Giriş Tarihi: 3.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Kocaeli ASP Spor Kulübü’nden Abdulhakimoğulları’na Ziyaret
Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Spor Kulübü Curling Antrenörü Ata Yetişken ve beraberindekiler Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğullar’nı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci de hazır bulundu.
Yetişken , Erzurum’da yurt ve yuvalarda barınan çocuklara buz sporları eğitimi konusunda ortak çalışmalar yapmayı planladıklarını ifade etti.
Erzurum’da kış sporu alanında ki tesis potansiyelinin önemli boyutta olduğuna dikkat çeken Yetişken, “Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Spor Kulübü olarak Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapmayı planlıyoruz. Özellikle Curling ve sürat pateni konusunda çocuk yuvası ve yurtlarında kalan çocuklara eğitim vereceğiz. Erzurum spor tesisi anlamında önemli bir potansiyele sahip. Amacımız olimpiyatlara sporcular hazırlamak, milli sporcu sayısını artırmak.” diye konuştu.
İl Müdürü Abdulhakimoğulları ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yuva ve yurtlarda kalan çocukların spor konusunda uzmanlaşması için önemli çalışmalara imza atıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli ASP Spor Kulübü’nden Abdulhakimoğulları’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN