Taşkesenlioğlu Çiftçinin Derdini Dinledi

Giriş Tarihi: 5.5.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 10:49
Taşkesenlioğlu Çiftçinin Derdini Dinledi
Ak parti milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu Tortum’da destek istedi. Beraberinde partililer ile birlikte kapı kapı dolaşan Taşkesenlioğlu çiftçiye ve besiciye devletin sağladığı kolaylıkları ve uygulamaya konulacak projeleri anlattı.
Seçim çalışmalarını durdurak bilmeden sürdüren Ak Parti Erzurum milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu’nun bugün ki durağı Tortum’du. Beraberinde İl ve ilçe yönetimi ile birlikte ilk olarak Tortum İlçe Başkanlığı’na geçen Taşkesenlioğlu burada partililerle seçim çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.
BİOGAZ VE SERACILIK BÖLGEDE YAYGINLAŞTIRILMALI
Bölgede önemli oranda tarım ve hayvancılık potansiyeli olduğunu belirten Taşkesenlioğlu, çiftçiye sağlanan kolaylıklardan bahsederek özellikle ısınma ve elektrik konularında yenilenebilir enerjinin bir an önce gündeme getirilmesi gerektiğini söyledi. Biyogaz gibi enerji kaynaklarının çiftçiyi hem ekonomik anlamda hem de iş yükü anlamında rahatlatacağını dile getiren Taşkesenlioğlu, Tortum ve çevresinde seracılığında etkili bir iş kolu oluşturduğunu belirtti.
“PROBLEMLERİN GİDERİLMESİ İÇİN BİZZAT TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”
Taşkesenlioğlu ve beraberindekiler daha sonra ilçeye bağlı Aksu, Arılı, Vişneli, Doruklu, Çakıllı, Meydanlar, Karlı, Tipili, Kapıkaya, Ballı ve Tortumkale Mahallelerini ziyaret etti. Her gittiği yerde olduğu gibi burada da yalnızca köy odasıyla yetinmeyen Taşkesenlioğlu kapı kapı dolaşarak kadınları da dinledi. Sorunları dinleyerek çözüme kavuşturulması için takipçisi olacağını belirten Taşkesenlioğlu, sorunları en aza indirmek için hep birlikte çalışacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşkesenlioğlu Çiftçinin Derdini Dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN