Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üniversite Öğrencilerine Gezisi...

Giriş Tarihi: 6.5.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:23
Üniversite Öğrencilerine Erzurum Gezisi...
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, ŞEHİRDER ve Atak Arama Kurtarma tarafından ‘Marka Şehir ’ projesi kapsamında gezi düzenlendi.
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, ŞEHİRDER ve Atak Arama Kurtarma tarafından düzenlenen ‘Tarih Kokan Şehir ‘Erzurum’’ gezisine yerli ve yabancı birçok öğrenci katıldı.
Erzurum GHSİM Dağcılık Antrenörü Çetin Bayram’ın ve Tarihçi Adem Altunok’un rehberliğinde 1. 2. 3. Aziziye Tabyaları, Mecidiye Tabyası , Sivişli Tabyası, Uzunahmet Tabyası ve Abdurrahman Gazi Türbesini gezen öğrenciler Erzurum tarihini an be an yaşadıklarını hissettiler.
Atatürk Üniversitesi öğretim üyelerinden Sinan Atılgan ve Fatih Değirmenci’nin de katıldığı gezi de öğrenciler, “Erzurum tarihin yaşadığı bir şehir ve buraya gelip bu tarihe tanıklık etmek heyecan verici, buraya gelen her öğrencinin bu değerleri görmesi ve yaşaması için sadece Erzurumlu olması gerekmiyor, ülkenin gençleri olarak tarihi bilmemiz lazım çünkü bir milletin ortak acıları yaşandı bu topraklarda” diye konuştular.
Geziye katılan yabancı öğrenciler ise; “Erzurum’da olmak güzel, burada ki tarihi değerleri görmek bizi mutlu etti, iyi ki gelmişiz” diye duygularını dile getirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üniversite Öğrencilerine Erzurum Gezisi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN