Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Yılmaz’dan Ramazan Mesajı

Giriş Tarihi: 17.6.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 06:53
AK Parti Milletvekili Yılmaz’dan Ramazan Mesajı
AK Parti Milletvekili Adnan Yılmaz, Mübarek Ramazan Ayının gelişi vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Yılmaz mesajında; “Evveli Rahmet, ortası mağfiret ve sonu da Cehennemden azad olarak nitelendirilen kutlu ve mübarek Ramazan ayı, Orucun farz kılındığı ve Kur’an’ı Kerim’in indirilmeye başlandığı aydır. Her Müslümanın heyecanla beklediği 11 ayın sultanı ile hamd olsun ki bu yıl da buluşuyoruz. Bu müstesna iklim, salih amellerin işlendiği ve insanların günahlarından arındığı on bir ayın sultanı Ramazan-ı şeriftir.
Mübarek üç ayların sonuncusu olan ve topyekun müminler için ilahi rahmet, bereket ve mağfiret iklimi sayılan mübarek Ramazan ayına kavuşmuş bulunmaktayız. Gerek fert, aile ve toplum olarak cennet vatanımızın her bucağında, gerekse dünya coğrafyasının farklı bölgelerinde yaşayan soydaş ve dindaşlarımızla birlikte İslam dünyası olarak, mübarek Ramazan’a erişmenin iman, heyecan, niyet ve samimiyetini yaşıyor ve paylaşıyoruz.
Bu sebeple; din ile olan sarsılmaz bağını asırlardır sürdüren bir milletin fertleri olarak, yüce dinimiz İslam’ın kuşatıcı mesajları ile manevi dünyamızı inşa edelim, dayanışma, paylaşma ve kaynaşma ile pekişen kardeşliğimizi derinlemesine yaşayalım ve yaşatalım, sosyal ve kültürel hayatımız bakımından da canlı bir dönem haline getirelim.
Mübarek Ramazan ayının hemşehrilerimize, milletimize, ülkemize, bütün İslam âlemine hayırlara vesile olmasını, huzur ve barış getirmesini, bizleri manevi yönden yüceltmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekili Yılmaz’dan Ramazan Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN