Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kütahya'nın gururu 'Haymaana'

Kütahya'da Haymaana markası ile mantıdan böreğe, kurabiyeden tarhanaya, miras lezzetleri üreten Ceyda Gıda, Anadolu Markaları 2012 küçük işletmeler kategorisinde üçüncü oldu

Giriş Tarihi: 11.1.2013
Anadolu markaları başarısını tescilliyor. Kütahya'nın küçük işletmelerinden Ceyda Gıda, Anadolu Markaları 2012 küçük işletmeler kategorisinde üçüncü oldu. Şirketin yönetim kurulu başkanı Halit Ceylan, ekonomiye yöne veren Anadolu markaları yarışmasında binlerce firma arasından 164 firma belirlendiğini ve bu 164 firma içinde cirosu 10 milyar TL üzerindekiler büyük işletmeler, diğerlerini ise küçük işletmeler olarak iki kategoriye ayrıldığını söyledi. Kendilerinin küçük firmalar arasında yarışmaya katıldıklarını kaydeden Ceylan "Bizler Türkiye Finans, Capital ve Ekonomist'in öncülüğünde gerçekleştirilen yarışmada Türkiye 3'üncüsü olduk. Değerlendirmede göz önüne alınan kıstaslar marka, marka bilinci, markalaşma ve iç dış piyasada ki başarı oranları olarak alındı. Firmam, ailem ve Kütahya adında bu ödülü almaktan gurur duydum" dedi.

KATKI MADDESİ YOK
Markanın önemini bildikleri ve bunun için çalıştıklarını ifade eden Halit Ceylan "Biz 1999'da üretime başladık. Katıldığımız tüm fuarlardan kendimize pay çıkartmaya çalıştık. Edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle marka üzerinde durduk ve markamızla ön plana çıkmak için çalışmalarımız oldu. Üretimle, üretim çeşitliliği ve kalitesiyle ön planda olmaya çalıştık. Geri adım atmadık. Üretimimizin hiçbir aşamasında katkı maddesi kullanmadık. Başarı sırrımız ise doğru ham madde doğru fırıncılık. Bizim ön önemli kıstasımız budur" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kütahya'nın gururu 'Haymaana'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN