Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üyeler ne diyor?

Giriş Tarihi: 22.2.2013
Dışarı açılamıyoruz
Göral Çatak: Savaş Bey ile özel bir sorunumuz yok. İstiyorum ki, sanayi odası genç, dinamik yöneticilerden oluşsun. Demokratik bir yapıya kavuşsun. 48 yıllık odanın 30 yılını Savaş Bey oda yöneticisi olarak geçirdi. Dışarı açılamıyoruz, mallarımızı pazarlayamıyoruz. Savaş Bey'in küçük ve orta işletmelerle ilişkisi yok. Sanayici odaya gittiğinde azar işitiyor.

Kopukluk var
Yalçın Ulupınar: 1989'dan bu yana Savaş Bey başkan. Kendisiyle kişisel bir sorunum yok ama Savaş bey bir kere organize sanayi bölgesinde gezip sorun dinlemiş mi? Meclisi, kendisi belirliyor, yönetimi kendisi belirliyor. Oda yönetimi ile sanayici arasında kopukluk var. Demokrasilerle bu kadar uzun süreli bir yönetici olur mu?

ESO demokratik yapıya kavuşmalı
Hakan Korkmaz: Eskişehir Sanayi Odası demokratik yapıya kavuşmalı. Eskişehirli sanayicinin hak ettiği noktalara gelmesi için kan değişikliğine ihtiyacı var. Geçmişte Eskişehir mobilya ile anılırdı. Üniversite ile işbirliği yapmayan bir sanayi olur mu? Eskişehir'de sanayici üniversite birikimi ve bilgisinden yararlanamıyor.'
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üyeler ne diyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN