Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçük Ahmet'in mektubu Ahmet amcası'na ulaştı

Okulundaki bilgisayar eksikliğini Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a mektupla bildiren Bozüyük Dodurga İlköğretim Okulu öğrencisi Can Ahmet Magunacı'nın isteği yerine geldi

Okulunda, ihtiyaç duyulan bilgisayarın alınması için durumu mektupla Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'a anlatan Bozüyük Dodurga İlköğretim Okulu öğrencisi Can Ahmet Magunacı'nın isteği yerine geldi. Belediye Başkanı Ataç'a yazdığı mektupta 'Sevgili Ahmet Amca' sözleriyle seslenen Magunacı'nın okuluna Başkan'ın talimatıyla bilgisayar hediye edildi. 'Ahmet Amca' sözleriyle mektubunda başkana seslenen dördüncü sınıf öğrencisi "Ahmet Amca...Bizim sınıfımızda daha başarılı olmak için bir bilgisayara ihtiyacımız var. Ne olur bu sese kulak verin. Bu ihtiyacımızı karşılarsanız Atatürk çocukları olarak sizi hep minnetle anacağız. Selam eder ellerinizden öperiz" diyerek Başkan Ahmet Ataç'a mektup yazdı.

BAŞKAN DAVET ETTİ

Küçük Ahmet'in mektubunun Tepebaşı Belediyesine ulaşması sonrası, Başkan Ahmet Ataç'ın talimatıyla Dodurga İ.Ö.O 4/B sınıfı öğrencileri Eskişehir'e davet edildi. Tepebaşı'nda ağırlanan öğrenciler Müdür Ali Akgül ve sınıf öğretmenleri Vural İzzet ile beraber Başkan Ataç'ı ziyaret ederek belediye binasını gezdi.

BAŞKAN'DAN SÜRPRİZ

Geri Dönüşüm Atölyesi Sukurusu'nda kağıtların nasıl geri dönüştüğü konusunda bilgi alan öğrenci ve öğretmenler Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç'ın makamında ağırlanırken, öğrencilere bilgisayar hediye edildi. Ataç, bilgisayar dışında bir de projeksiyon cihazı sözü vererek öğrencilere sürpriz yaptı. Başkan Ataç, eğitime verdikleri desteğin önemini vurgulayarak ellerinden geldiğince bu ihtiyaçları karşılamak için çaba gösterdiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük Ahmet'in mektubu Ahmet amcası'na ulaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN